הצטרפות מאמנים ועסקים

וירטואל סטודיו

בחבילה זו נספק עבורכם מעטפת עסקית מלאה הכוללת בניית אסטרטגיה מ-א' עד ת' להקמת עסק כושר באונליין, אתר ממותג, ספריית VOD, קוד ללקוחות, טפסי השארת פרטים, מחירונים, חנות למכירת מוצרים נלווים, תכנית עסקית שנתית ושיווקית ומארז גראפי לעסק האונליין שלכם. 

לחצו כאן

חבילת קיק סטארט

בחבילה זו תקבלו כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב יחד עם ערוץ וידאו משלכם ככלי שיווקי ומיתוגי ללקוחות פוטנציאליים+ קורס דיגיטלי לשיווק ומכירת שירותי כושר באונליין+קורס דיגיטלי צילום ועריכה בסמרטפון. מומלץ לשלוח אלינו סרטונים שצולמו לרוחב, באיכות צילום וסאונד טובים.

597

חבילת בוסט פיטנס

בחבילה זו תקבלו כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב יחד עם ערוץ וידאו משלכם + נוכחות בספריית ה-VOD של האתר+חנות לפרסום עד 6 מוצרים (בכל מחיר שתבחרו) + קורס דיגיטלי לצילום איכותי בסמרטפון +  קורס דיגיטלי עם שי אלנקרי למכירה ושיווק של שירותי כושר באונליין. 

1497

**לאחר התשלום תקבלו מאתנו מייל עם הוראות הקמה. הקמת העמוד עד 72 שעות מרגע שליחת החומרים.

מי אנחנו?

 

נעים להכיר, אונליין פיטנס, האחות הקטנה של פיטנס 360. אנחנו מלווים כבר שנים רבות עסקים בתחומי הכושר והספורט, ומחפשים כל הזמן פתרונות ומודלים שעובדים עבור הלקוחות שלנו כדי לעזור להם לגדול ולהביא יותר לקוחות.

 

 

תקופת הקורונה לימדה את כולנו בתחום כי הנוכחות באונליין היא בגדר חובה, וללא ספק זה יישאר איתנו גם לאחר מכן. כן...אנשים לא יוותרו על מקומות פיזיים ואינטרקציה עם אנשים, אבל האונליין נותן את ההשלמה, מחזק נוכחות ומחזק את המותג של בעל העסק.  אז כן, יש מיליוני אנשים בארץ שלא עוסקים בפעילות גופנית, הבינו את "הקלות והנוחות" בצריכת שירותים באונליין אבל לא ממש יודעים במה לבחור ועם מי להתאמן. למה? כי יש הרבה רעש ומעט סדר. הרבה לייבים וסרטוני וידאו שמוצעים מכל עבר.

 

אז במי לבחור? המשימה לא פשוטה, אז עשינו סדר בכל הבלאגן והקמנו פלטפורמה של מאמני כושר ישראלים בלבד. המאמנים / בעלי העסקים נותנים טעימה מהשירות כדי לעזור למיליוני האנשים בבית להתחיל להתאמן. המתאמנים יכולים לבחור לבצע אימונים בבית בעזרת התוכן החינמי המסודר לפי קטגוריות

מטרה מספר 1---> לייצר חשיפה לתוכן שלכם.

מטרה מספר 2 ---> להצטרף לשירות שלכם. 

ככל שיותר מתאמנים ייחשפו לתכנים שלכם, כך יגדלו הסיכויים שיבקרו בכרטיס שלכם באתר ויצטרפו לשירות שלכם. 

 

במסגרת ההצטרפות לאתר נקים עבורכם עמוד אישי הכולל:

✔️כרטיס ביקור דיגיטלי (מיני אתר) שזה כלי שימושי בפני עצמו.

✔️ פרטי העסק

✔️ לוגו

✔️תמונות

✔️ אודות בעל העסק

✔️לינקים של כפתורי התקשרות

(פייסבוק, אינסטגרם, ווטס אפ, אתר אינטרנט/אימייל). 

✔️שילוב של 5 סרטוני כושר- לקידום תכניות האונליין

✔️בונוס למצטרפים: קורס דיגיטלי לצילום סרטונים דרך הסמרטפון בשווי 297 ש"ח במתנה. כל עקרונות הסאונד, תאורה, עריכה מהנייד, הכנה לצילום ועוד...

 

ההצטרפות כרוכה בתשלום חד פעמי של דמי הקמה בעלות של 597 ש"ח (ללא תשלום חודשי לאחר מכן). ניתן לחלק לתשלומים. 

לא יכולים לחכות?

PHONE.png
שאלות? רוצים לשלוח חומרים קודם?
info@fitnessisrael.co.il

לאחר השלמת הפרטים תקבלו

 מאיתנו מייל מפורט כדי שנתחיל לעבוד ונקים את העמוד שלכם.