top of page

אחד על אחד עם אלינור לוי


חדר הכושר היה הדבר הטוב ביותר שקרה לה לאחר משבר אישי שעברה, משבר שהוליד הזדמנות, הזדמנות להשפיע על חייהם של אנשים. כמה שנים טובות אחרי היא חיה ונושמת את עולם הכושר מכף רגל ועד ראש, מלווה אנשים בתכניות כושר באונליין ולקראת פתיחת מועדון ייחודי חדש משלה. אחד על אחד עם אלינור לוי.


אלינור, ספרי על עצמך בקצרה למי שלא מכיר"אל הספורט הגעתי קצת יותר מ-3 שנים, ואחרי שזה עשה אצלי סויץ' מהקצה אל הקצה, החלטתי ללמוד את זה ולהעביר את זה הלאה. בין הכשרותיי: מאמנת חדר כושר, TRX, אימוני קטינים ותזונת ספורט.


בחדר הכושר התאהבתי מיד לאחר משבר אישי שבעקבותיו חיפשתי דרכים להתחזק. בחדר הכושר מצאתי מאמן כושר ממנו ביקשתי שיעזור לי להתחזק וללמוד לבצע תרגילים בצורה נכונה. לאחר תקופה בה הוא ראה כי אני מאוד חזקה ביחס לגודל שלי, הוא המליץ לי ללכת ללמוד את התחום בצורה יותר מעמיקה. כך היה, נרשמתי למכון ווינגייט, התחלתי ללמוד בקורסים השונים, ומאז ועד היום ב-3 השנים האחרונות אני חיה את התחום ומעבירה את זה הלאה למתאמנים שלי."
מה הדבר שאת הכי אוהבת בענף הכושר?"שאני יכולה להראות לאנשים שכל אחד יכול לעשות את זה, ויש המון דרכים אפשריות שאפשר להתאים לכל אדם, לא משנה מי אתה. זה לא רק ירידה במשקל, זה מכלול שלם של שינוי בו כל הסביבה ואורח החיים שלך משתנה. אני הכי אוהבת לשמוע שאנשים מספרים לי שהאימונים משפיעים עליהם בכל תחום בחיים, בבית ועם המשפחה."

ספרי לי על המקום החדש שלך?


"אז אחרי מספר שנים בהם אני מאמנת במספר מקומות שונים גם בחדרי הכושר, באימונים או בקבוצתיים, רציתי לתת למתאמנים שלי הרבה יותר, מבלי שאהיה תלויה באף אחד ואוכל להכניס את ה-DNA שלי. אז הקמתי את מועדון OUTBOX - מועדון בוטיק בכפר סבא שמציע אימונים אישיים בקבוצות קטנות של עד 5 אנשים ובקונספט ייחודי. הרעיון הוא לתת את החוויה של אימון אישי, אבל יחד עם עוד 2,3 או אפילו עד 4 אנשים נוספים, כאשר כל מתאמן מקבל את התרגילים בהתאם ליכולות והמטרות שלו. לא מדובר באימון קבוצתי אלא באימון אישי לכל דבר פלוס האווירה האינטימית עם מספר מצומצם של מתאמנים. המקום עיד להיפתח באוקטובר אך בעקבות הסגר ככל הנראה הפתיחה תידחה לחודש נובמבר."ספרי לי על הפתרונות שאת נותנת בימים אלה ללקוחות שלך באונליין?"בימים אלה פיתחתי תכניות ייחודיות לליווי של המתאמנים שלי באונליין. יש לי 3 סוגי תכניות של 14 / 21 / 28 ימים, כאשר בכל תכנית יש התאמה אישית של תפריט תזונתי, תכנית אימונים בהתאם למצב (בבית/חדר כושר) ותמיכה אישית שלי בווטסאפ לכל אורך התכנית עם מענה לשאלות נפוצות ואתגרים יומיומים."

מה כל כך מיוחד בתכנית הזו?"מה שמיוחד בתכנית זה שכל מי שמצטרף מקבל תכנית מותאמת אישית ולא תכנית כללית. את זה אני עושה רק לאחר מילוי שאלון התאמה של הלקוח ולאחריו מקבלים את תכנית התזונה והאימונים. מה עוד שהכי חשוב מבחינתי הוא אלמנט הליווי, בשביל שתהיה מחוייבות לצד השני להשיג תוצאות, אני מספקת את הליווי היומיומי לכל משתתף בתכנית בווטסאפ עם מענה לכל צורך או אתגר שצץ."

עם סמרטפון ואינטרנט על אי בודד: איזה אביזר היית לוקחת כדי להעביר אימונים מרחוק?"מזרון. אני מאמינה שאפשר להשתמש במשקל הגוף כמשקולת לכל דבר ועדיין לראות תוצאות מדהימות."
מה ה'אני מאמין' שלך בכל הנוגע לאורח חיים אקטיבי?


"אנשים חושבים שצריך להיות מישהו או משהו מיוחד כדי להתחיל לעשות ספורט. אני מאמינה שכל אחד יכול לעשות את הצעד הראשון בדיוק כמו שהוא. לא צריך משהו מיוחד. תתחיל איך שאתה, לא כמו שאתה חושב שאתה אמור להיות, תתמיד באימונים והתוצאות כבר יגיעו עם הזמן."איך יוצרים איתך קשר?


בטלפון: 052-5565091

Comentários


כושר ישראל אונליין.png

צריכים עזרה בהקמת פלטפורמה לאימוני אונליין? חנות וירטואלית? וידאו קידום לאימונים? כל השירותים שלנו במקום אחד למאמנים ועסקים בתחום הכושר.

bottom of page