top of page

אחד על אחד עם רוני הילל

אחרי 25 שנים בענף הכושר ועם רקורד מרשים בתחום, רוני הילל מירושלים מספר על הסטודיו שהקים לפני 3 שנים, על המציאות החדשה ועל האימונים באונליין שממשיכים לשמור על השפיות של הלקוחות שלו. אחד על אחד עם רוני הילל.


תן לנו רקע קצר עלייך למי שלא מכיר:"אני בן 46. נמצא בהדרכה מגיל 14. בתחום ההדרכה בחדרי כושר מגיל 21.

בין הכשרותיי: מאמן חדר כושר / מטפל עם התמחות בפציעות ספורט / ספורתרפיסט / יועץ תזונה / בוגר קורס יועצים עסקיים של ניר דובדבני. בעברי ניהלתי את מועדוון הכושר והבריאות סייבקס שהיה ממוקם במלון "מצודת דוד" בירושלים וניהלתי מקצועית את הרשת, שכללה 6 סניפים. אימנתי בקבוצת בית"ר י-ם למעלה מ-10 שנים במצטבר ואני עובד עם המחלקה האורטופדית בהדסה הה"צ, בעיקר בתחום של כתפיים וברכיים."
ספר לנו מתי הקמת את הסטודיו שלך בירושלים ולמה?לאתר פיטנס אונליין הוא מספר: "את סטודיו be1 פתחתי לפני 3 שנים במתחם הסינמה סיטי בירושלים. הסטודיו הוקם מתוך כוונה לגעת ולהשפיע על כמה שיותר אנשים. בחזוני, רציתי שהמקום יהווה בית וכתובת מקצועית לחובבי התחום, כמו גם לאנשים המבקשים לעשות שינוי ושדרוג בכל האמור לאורח חיים בריא. רציתי להחזיר לאנשים את חדוות האימון, שמהצד זה היה נראה לי שקצת אבדה. רציתי לכוון ולהוביל אותם לתוצאות ביעילות מירבית.

בסטודיו האימונים מתקיימים בקבוצות קטנות של מקסימום 12 משתתפים, כך שיש דגש רב על יחס אישי והתחשבות ביכולות/צרכים/רצונות/רמה של כל לקוח ולקוח."

איזה סגנונות אימון אפשר למצוא אצלך?


"הסטודיו מוגדר כסטודיו פונקציונאלי, מה שמשפיע כמובן על סגנון האימונים:

שילוב של תרגילי כח בדופק גבוה, אווירה מחשמלת, אדרנלין, אנרגיה ומוסיקה.

במקום ניתן לקבל גם אימונים אישיים ותוכניות תזונה מגוונות."


אז העברת את האימונים שלך לאונליין בשלב זה: ספר לנו על זה"האימונים עברו לאונליין כחלק מצו השעה. לתפיסתי, אין תחליף לפרונטאלי, למגע, ליחס, לקשר עין, אבל במציאות הקיימת, האונליין הפך לברירת מחדל. במציאות הקיימת, מי שיצליח להחזיק מעמד, יוכל להרוויח בטווח הרחוק. בכלל, אני מאמין שלפחות הרוב המוחלט של העוסקים בענף, בוודאי הוותיקים יותר, נמצאים ממקום של שליחות, של הרצון להשפיע על אנשים לטובה, לשנות את חייהם מכל הבחינות: בריאותית, אסתטית, ביטחון עצמי, יציבה ולפחות עוד מיליון אלמנטים חשובים."

איך פעלת בסגר הראשון? ואיך זה פעל לטובתך?"אני למשל, בסגר הראשון נתתי כמעט הכל חינם. אימונים, שיחות וייעוץ.

ברגע שחזרנו לפעילות ואנשים קיבלו קצת ביטחון לשוב ולהתאמן במקומות סגורים, חוויתי גל של לקוחות חדשים, שרובם הגדול נחשפו אליי בסגר, אהבו מה שראו, התחברו ובחרו להצטרף.

האמת שזו הרגשה מצויינת. לדעת שפעלת נכון."
אילו אימונים אפשר למצוא אצלך באונליין?"באימוני הכושר באונליין אני מעביר אימונים עם הרבה דגש על בטן, יציבה, שיווי משקל ועבודה עם הגוף.

לרוב האנשים אין הרבה ציוד זמין, ועל הבסיס הזה אני בונה את האימונים.

משתמשים בדברים שיש בכל בית כמו: מזרן, מגבת גדולה, כסא, שולחן, מקל מטאטא וכו'..."מה מיוחד אצלך באימונים באונליין? מה עוד מקבלים?


מה מיוחד אצלך באיממוים? האם מקבלים דברים נוספים מעבה מיוחד אצלך באימונים? האם מקבלים דברים נוספים מעבר?

"היחודיות היא שהאימונים האלה מותאמים כמעט לכולם. כל מתאמן, בכל רמה, ימצא בהם ערך. יש דגש גדול על טכניקת עבודה ואפילו באונליין אני דואג ליחס האישי, כאשר אני דואג להזכיר כל אחד שמצטרף לשיעור בשמו הפרטי. המשתתפים מוזמנים להגיב, לשאול שאלות ואפילו לכתוב במה היו רוצים שאתמקד באימון הבא. מעבר לאימונים, הם מקבלים אצלי הרבה מאד תוכן מקצועי בנושאים כמו תזונה, אימונים ומוטיבציה באמצעות פוסטים ובאמצעות שידורים חיים.כמו כן, יש להם אפשרות לשאול שאלות ולקבל ממני אישית ייעוץ בכל נושא רלוונטי.

בסגר הראשון, המטרה המוגדרת של הקבוצה הייתה "לשמור על השפיות" וככה גם קראנו לה. המטרה בסגר הנוכחי היא לצאת חזקים יותר. בעיקר מבחינה מנטאלית ומבחינת קבלת ידע וכלים מעשיים שיתרמו להם גם קדימה ולא רק בתחום האימון."


על אי בודד וסמרטפון עם אינטרנט בלבד:

איזה אביזר היית לוקח/ת כדי להעביר אימונים מרחוק?"סביר להניח ש TRX. אין לו סוף. מעניין, מאתגר."
תן לנו מוטו לסיום: מוטו לאורח חיים אקטיבי
"האמת שיש לי הרבה משפטים שמלווים אותי ושאני עושה איתם שימוש יומיומי.

החלטתי לבחור בסלוגן שלי. זה שאפילו מקועקע לי על הגוף:


Be one – be first

BE ONE משמעות

הקשב לגוף שלך (גוף ונפש / יין ויאנג – כנראה חלק מהמטפל שעדיין פועם בי בפנים).


משמעות BE FIRST

לא משנה מה אתה עושה, תעשה אותו הכי טוב שאתה יכול."איך יוצרים קשר?

טלפון בסטודיו: 02-9414777


נייד: 054-2504250

fitness online חזרה לאתר

コメント


כושר ישראל אונליין.png

צריכים עזרה בהקמת פלטפורמה לאימוני אונליין? חנות וירטואלית? וידאו קידום לאימונים? כל השירותים שלנו במקום אחד למאמנים ועסקים בתחום הכושר.

bottom of page